Jak wyglądać atrakcyjnie na imprezie

Przez intermedialna, 18 Styczeń, 2022

Każda z nas marzy o sukience, która będzie leżała na niej jak żadna inna, którą z chęcią założyłaby na każdą okazję. Jak wybrać idealną sukienkę na karnawał, na zabawę, na studniówkę? Przede wszystkim, odpowiedni sukienka musi mieć odpowiedni krój. Jeżeli dobrze czujesz się w sukience przed kolano, postaw właśnie na taką. Jeśli lubisz nieco dłuższe, stawiaj na sukienki za kolano, jednak krótsze niż do połowy łydki. Na bal studniówkowy lepiej nie wybierać mini, jednak na zabawę karnawałową, nic nie stoi na przeszkodzie.
Zastanów się, w jakim kolorze wyglądasz najlepiej? Czerń sprawdzi się w przypadku każdej z nas, to oczywiste.

Możesz jednak wybrać inny, nawet najbardziej fantazyjny kolor, pod warunkiem, że będzie on pasował do Twojej urody. Jeżeli wybierasz sukienkę w sklepie, przymierz ją i przyjrzyj się sobie. Wybierając się na zakupy, staraj się zawsze wyglądać tak, jak chciałabyś wyglądać podczas zabawy, na którą kupujesz sukienkę. Jeśli wiesz, że najlepiej wyglądasz w rozpuszczonych włosach, nie związuj ich na zakupy — i odwrotnie.

Jeśli na co dzień się malujesz, lubisz solidny make-up, nie wybieraj się na zakupy bez makijażu.

Będziesz wówczas wyglądać dla siebie nieatrakcyjnie i w żadnej sukience nie będziesz dla siebie wyglądać dobrze. Zastanów się również nad doborem dodatków: jeśli lubisz nosić biżuterię, solidną i sporą, stawiaj na proste fasony i wzory sukienek.

Jeżeli lubisz jedynie delikatne dodatki, pozwól sobie na sukienkę, która będzie miała przyciągające uwagę detale: mogą to być cekiny, koraliki, dżety, brokatowe elementy. Kiedy decydujesz się na zakup sukienki w sieci, zwracaj dokładnie uwagę na rozmiary.

Wybierając niewłaściwy rozmiar, w sensie dosłownym, możesz wyglądać później niekorzystnie. Nawet bardzo szczupła kobieta, jeśli wybierze zbyt obcisłą sukienkę, może wyglądać nieatrakcyjnie. Pamiętaj, że sukienka nie musi być jednorazowym zakupem, zakupem na tylko jedną okazję. Wybierając dość prostą sukienkę, a później zmieniając do niej dodatki, możesz uzyskać zupełnie nową kreację na zupełnie nową okazję. Warto więc zawsze przemyśleć dobrze zakup, aby później go nie żałować.

Tagi

2 minuty

Comments