Domowe SPA – pielęgnacja i relaks w domu

Przez intermedialna, 25 Kwiecień, 2022

Marzysz o prawdziwym relaksie i pełnej pielęgnacji swojego ciała? Mamy dla Ciebie doskonały pomysł: domowe SPA, czyli pielęgnacja i relaks w domu, w pełnym wymiarze. Nie musisz inwestować w to wiele pieniędzy i możesz zrelaksować się w dowolny dzień, w dowolnych godzinach. To czego będziesz potrzebowała, to zestaw odpowiednich kosmetyków. My polecamy przygotować sobie do kąpieli: płyn do kąpieli w ulubionym zapachu plus olejki do kąpieli jeśli je lubisz, mydło w płynie lub żel pod prysznic z peelingującymi drobinkami, specjalną szczotkę do masażu ciała i usuwania martwego naskórka.

Do pielęgnacji ciała postaw na: ulubiony balsam lub masło do ciała, którym będziesz mogła nawilżyć całe swoje ciało, mgiełkę do ciała w ulubionym zapachu. Jeśli chcesz to SPA urządzić z kimś jeszcze, proponujemy wyposażyć się także w kosmetyk do masażu. Może to być specjalny żel, krem, masło czy balsam, którym będziecie mogli siebie nawzajem pielęgnować. Do twarzy oraz dekoltu postaw na maseczkę relaksującą, która będzie miała właściwości nawilżające. Kiedy będziesz miała na twarzy maseczkę, połóż na powiekach plasterki zwykłego, zielonego ogórka, które możesz wcześniej zamrozić w lodówce.

Dzięki temu Twoje oczy także się zrelaksują. Polecamy przygotować sobie kąpiel z ulubionym płynem w łazience, którą ubierzesz w płatki kwiatów lub zapachowe świeczki. To nada Twojemu domowemu SPA magicznej atmosfery. Światło świec działa na nas uspokajająco, czujemy się zrelaksowani.

Nasze ciało i nasz umysł odpoczywają. Jeśli to lubisz, możesz włączyć sobie po cichu ulubioną muzykę, która wprawi Cię w błogi nastrój. Poleż trochę w wannie z gorącą wodą, umyj swoje ciało. Zrób to powoli, nigdzie się nie spiesząc, centymetr po centymetrze. Wykonaj peeling. Po wyjściu z wanny nałóż ulubiony balsam. Zrób sobie maseczkę i połóż się w łóżku. Zamknij oczy i pomyśl sobie, że to chwila tylko i wyłącznie dla Ciebie. Myśl o przyjemnych rzeczach.

Zdjęcie PxHere
2 minuty

Comments