Co współczesna kobieta lubi robić w wolnym czasie?

Przez intermedialna, 22 Listopad, 2021

Gdyby zapytać kilka przypadkowo spotkanych kobiet, co lubią robić w wolnym czasie, można śmiało powiedzieć, że większość odpowie podobnie. Odpowiedzą nam, że lubią czytać książki, spotykać się ze znajomymi, chodzić do kina i słuchać dobrej muzyki.

To samo odpowiedzą nam przypadkowo spotkani mężczyźni. Jesteśmy przyzwyczajeni do udzielania tego typu utartych odpowiedzi. Jednak co tak naprawdę lubią robić współczesne kobiety w wolnym czasie? Przypatrz się sobie i swoim najbliższym koleżankom. Co tak naprawdę robicie, kiedy macie chwilę?

Kobiety kupują w sklepach kosmetycznych

Postaramy się to opisać. Jeśli mamy rację, cieszymy się, że ten tekst był strzałem w dziesiątkę. Jeśli nie, cieszymy się, że jesteś bardzo ekstrawagancką i oryginalną kobietą. Kobiety lubią robić zakupy.

Lubimy włóczyć się po centrach handlowych i oglądać nowe kolekcje ubrań, dodatków i kosmetyków, ponieważ sprawia nam to przyjemność. Lubimy podglądać rzeczy, które cieszą nasze oko, nawet jeśli nie mamy pieniędzy, by sobie na nie pozwolić. Czasami lepiej jest odpocząć gdzieś w Bieszczadach i poczytać książki.

Nowinki na blogu w salonach kosmetycznych

Współczesna kobieta lubi także podglądać nowinki związane z zabiegami pielęgnacyjnymi, estetycznymi, kosmetycznymi.

O czym wspomina Cosmeticsdream wtk.pl . Najchętniej co tydzień wybierałybyśmy się do fryzjera, na manicure czy do kosmetyczki. A już najbardziej do SPA, gdzie mogłybyśmy się zrelaksować na stole do masażu.

Współczesna kobieta lubi także czytać książki: część z nas stawia na takie, które opowiadają o odległych zakątkach naszej Ziemi, część z kolei woli powieści. To nie prawda, że kobieta najczęściej czyta romanse. Kobiety lubią czytać historie z życia wzięte, które mają prawdziwy sens i nie opowiadają o rzeczach niemożliwych.

Choć nie brakuje i fanek fantasy. Kobiety lubią spędzać czas ze swoimi dziećmi, zwłaszcza w taki sposób, by móc pokazywać im, co robiły lub co chciałyby robić, kiedy były małymi dziewczynkami. Lubimy plotkować, co nie oznacza, że opowiadamy zasłyszane od kogoś negatywne historyjki o koleżankach z pracy czy sąsiadach.

Po prostu lubimy być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół nas. Lubimy też uprawiać sport i dbać o swoje ciało. W końcu każda kobieta chce być atrakcyjna.

 intermedialna.pl/uroda-i-moda/modny-makijaz-na-zime-dla-blondynek-brunetek-i-szatynek-i-do-pracy.html

 mynews24.pl/

2 minuty

Comments