BeautyModa

Sukienka na karnawał, zabawę, Studniówkę

Każda z nas marzy o sukience, która będzie leżała na niej jak żadna inna, którą z chęcią założyłaby na każdą okazję. Jak wybrać idealną sukienkę na karnawał, na zabawę, na studniówkę? Przede wszystkim, odpowiedni sukienka musi mieć odpowiedni krój. Jeżeli dobrze czujesz się w sukience przed kolano, postaw właśnie na taką. Jeśli lubisz nieco dłuższe, stawiaj na sukienki za kolano, jednak krótsze niż do połowy łydki.

Tagi
2 minuty

Jak dbać o włosy zimą w czasie mrozu

zima wlosy

Włosy zimą stają się bardziej oporne na modelowanie i układanie. Po pierwsze elektryzują się, po drugie są w gorszej formie. Jak sprawić, aby były w dobrej formie również zimą? Po pierwsze, zwróć uwagę, dlaczego tracą swoją dobrą dotychczas kondycję. Latem, kiedy wyjdziesz na zewnątrz z mokrymi włosami, nawet tego nie zauważasz. Zimą zawsze starasz się dbać o to, aby włosy były suche, bo najzwyczajniej w świecie nie chcesz się przeziębić.

Tagi
2 minuty

Krem do twarzy na zimę i kremy 30 plus - mróz

krem

Po trzydziestym roku życia, Twoja skóra twarzy jest zdecydowanie bardziej narażona na powstawanie zmarszczek i przebarwień. Kiedy wkraczamy w dorosły wiek i mamy już za sobą etap dojrzewania, nasza skóra zaczyna się niestety starzeć. Najczęściej pierwsze objawy tego starzenia obserwujemy na skórze naszej twarzy i na skórze dłoni. Dlaczego tak się dzieje, to oczywiste.

Tagi
3 minuty

Rodzaje tipsów na żel i akrylowe i Jak dbać o suche dłonie i naszą skórę

paznokcie kobieta

Chociaż naturalne, zadbane paznokcie wyglądają zdecydowanie bardziej atrakcyjnie, nie wszystkie możemy się nimi cieszyć. Powodów może być kilka. Pierwszy, najważniejszy, to nałogowe obgryzanie paznokci, do którego rzadko się przyznajemy. Paznokcie wyglądają wtedy wyjątkowo nieestetycznie.

Tagi
3 minuty